PROMOCIJA ŠKOLSKOG LISTA "ZVONKO"

Autor: Damir Donadić, 1. 3. 2012.

U auli naše škole održana je promocija 18. broja Školskog lista "Zvonko" koji je i ove godine predložen na državnu smotru LIDRANO 2012.

Zahvaljujemo svim roditeljima, učiteljima, učenicima, predstavnicima Grada i ostalim gostima koji su se odazvali u ovako velikom broju.

Glavne urednice su Andrea Karačić i Ena Đipalo

Tema broja su MAŠKARE, a naslovnicu krase dvije mačke, učenice 5. razreda

Lorena Šnajdar i Saša Gajić

Iz uvodnika: "Ove godine slavimo punoljetnost. Osamnaest nam je godina već. Iako se smatra da je ušao u svijet odraslih, Zvonko je i dalje ostao veseo i razigran.....Zvonko je satkan s puno ljubavi, pažnje i truda.

Prolistajte ga i ...uživajte"

Učenici su na predstavljanju čitali neke od svojih uradaka objavljenih u listu, a osobitu pažnju privukao je literarni uradak Ivone Martinović o događajima na Costi Concordiji na kojoj je provela zimske praznike.

U glazbenom dijelu svirala je i pjevala naša bivša učenica, crikvenička zvijezda MARCELA OROŠI,

Natko Štiglić učenik 8. razreda naše škole izveo je nekoliko skladbi na gitari,

pjevao je zbor Područne škole Selce,

a za kraj predstavljanja lista iznenadio nas je "trio":

Chiara Pečaver učenica drugog razreda PŠ Selce koja je na festivalu "Vaga 2011." u Karlovcu osvojila drugo mjesto, pjevala je zajedno s Marcelom pjesmu "Ugasi me" Parnog Valjka, a na gitari je uz Marcelu svirao i prof. Božidar Darko Majstorović (Marcelin i Chiarin učitelj)

HVALA svima na sudjelovanju i trudu !!

Fotografije snimio TONI PELIĆ

Fotografije možete pogledati u Foto galeriji, a film na video vijestima Grada Crikvenice

Osnovna škola Zvonka Cara Crikvenica / Kotorska bb, HR-51260 Crikvenica / www.os-zvonka-cara-crikvenica.skole.hr / ured@os-zvonka-cara-crikvenica.skole.hr